top of page

Діагностика та лікування безпліддя - один з  пріоритетів національної їдеї в Україні

Наш проєкт “Будете Батьками”, який  присвячений скринінгу репродуктивного здоров’я населення України, є одним з 30 фіналістів “Програми підтримки підприємиць України” з-поміж 1478 презентованих на конкурс робіт. Фінал проєкту відбувся у Києві 7 березня 2024 року.За статистикою до повномасштабного вторгнення кожна четверта українська пара стикалася з труднощами настання вагітності. Після початку військових дій демографічна проблема стала мультифакторною. Ключову роль відіграють не лише нестабільна економічна ситуація, міграція населення та бойові втрати.


Ми лише починаємо аналізувати масштаби проблем найближчого майбутнього. За даними американських колег, що грунтуються на військовому досвіді Іраку, двох Афганістанів та В’єтнаму, у ветеранів війни спостерігається значне зниження репродуктивного потенціалу в порівнянні з групою контролю навіть при відсутності будь-яких тілесних ушкоджень! Негативний вплив здійснює хронічний стрес. Тому виникла ідея соціального проєкту зі скринінгу репродуктивного потенціалу та вчасного надання допомоги репродуктолога.


Місія нашого проєкту  - зміна парадигми з лікування на превенцію, популяризація теми у спільнотах репродуктивного віку та висока якість та ефективність надання медичних послуг репродуктивного профілю.


Програма є локальною ініціативою української команди L`Oreal Paris та реалізовується спільно з UNFPA — Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, який зосереджується на проблематиці гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. 


Амбасадорками проєкту стали засновниця та креативна директорка бренду The Coat Катерина Сільченко і керівна партнерка та співзасновниця мережі спортивних студій Smartass Катерина Кузьменко. 


Особлива увага надавалася проєктам, що мають соціально-етичну, суспільно-корисну або інноваційну складову. А  також тим, що можуть позитивно вплинути на стан української економіки: потенціал для створення додаткових робочих місць, гідна презентація українських брендів на міжнародному ринку, позитивний вплив на навколишнє середовище та екологію тощо.  Українські жінки володіють унікальним потенціалом та проявляють величезну  силу духу. Жіночність – це не лише флюїди від гарного зовнішнього вигляду, прояву індивідуальності, фізичного та ментального здоров’я. Це конкретні щоденні дії для покращення світу навколо.Війна не може  нас паралізувати. Ми сильні і продовжуємо працювати,лікувати, турбуватися, кохати,народжувати дітей та проживати на повну кожен свій день.

Труднощі випробовують, але водночас об’єднують сміливих!Адже ти варта цього материнства!


Українки варті щасливого материнства, бо життя неможливо поставити на паузу.Діагностика та лікування безпліддя - один з  пріоритетів національної їдеї в Україні

Kommentare


bottom of page